موزیکال (بتهون - امام علی)

6,000 تومان
SKU:
قیمت6,000 تومان
کیت موزیکال | گجت ساده | دانشجو کیت

کد محصول: DKP - 014

پیشنهاد الکترونیک دانشجو: با کیت موزیکال حداقل بیست دقیقه ی پر از هیجان را تجربه کنید. و پس از آن با هیجان بیشتر به نواختن پنج ملودی مختلف بپردازید!

 

گجت موزیکال با نتهای زیبایی که می‌نوازد برای چند لحظه موجب شادی و نشاط شما می‌گردد. قلب این گجت از آی سی UM66 انتخاب شده است و تنها یک آهنگ کامل را در 22 ثانیه می‌نوازد. این گجت با آی سی انتخابی ملودی را می نوازد. این ترکیب مداری ساده و کوچک را بوجود آورده و تنها با دو عدد باتری قلمی کار می‌کند. 

 

 

چرا کیت بسازیم؟

فرآیند ساختن کیت طوری طراحی شده که از انرژی های مثبت مغزی حداکثر استفاده بشود. در این فرآیند ذهن شخص درگیر، به تمرکز نیاز دارد و باعث رشد خلاقیت ذهنی می شود. در کنار فرآیندی مفرح و لذت بخش به طور ناخود آگاه از قسمت های دیگر مغز استفاده می شود.

 

 گجت موزیکال به چه درد می‌خورد؟

 این گجت را به عنوان زنگ در خانه می‌توانید بکار ببرید. با دو باتری قلمی در مواقعی که برق نیست باز زنگ در منزلتان صدا می‌کند. 

 

 

 

محتویات بسته بندی

 1- مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

 2- جزوه راهنمای استفاده از کیت

این کتابچه که به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید. 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است. 

 

 3- کارت محصول

در داخل کارتی که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد.

 

 4- لوازم جانبی

لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: سیم افشان و جاباتری و بلندگو، در بسته بندی قرار داده شده است.

 

کیت موزیکال امام علی | کیت های الکترونیک دانشجو

 

شرح تخصصی عملکرد مدار:

 قرار دادن مدارات وسیع الکترونیکی در یک محفظه کوچک از پیشرفتهای مهم در زمینه الکترونیک طی چند دهه اخیر می‌باشد. این قطعات که به مدارات مجتمع IntegratedCirecuits یا اختصاراً IC معروفند، به سرعت جای خود را در کلیه بخشهای الکترونیک باز نمودند. کاربرد این قطعات ضمن اینکه باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌شود، ساخت دستگاههای الکترونیکی با کارآیی زیاد در حجم بسیار کوچک را ممکن می‌سازد.

 

عنصر اصلی این کیت نیز یک عدد آی سی سه پایه با شماره UM66 می‌باشد که توسّط کارخانه سازنده سلولهای حافظه‌ای درون مدارات آن منظور گردیده تا هنگام شارژ شدن خازن C در خروجی این آی سی یک نوت زیبا نواخته شود. پایه شماره 3 آی سی زمین یا شاسی و پایه 1 خروجی آن می‌باشد. پایه شماره 3 مستقیماً به شاسی مدار اتصال یافته و پایه 1 توسّط R2 سیگنالهای صوتی را به بیس Q اعمال می‌نماید

 

این ترانزیستور پس از یک مرحله تقویت آن را از طریق بلندگو که بر روی کلکتور آن قرار دارد پخش می‌کند. هنگام شارژ خازن C از مسیر R1 باعث راه‌اندازی مدار نوسان ساز داخلی آی سی می‌شود. پس از اتمام نت و یا در هر زمان دیگری که بخواهیم نت مجدداً تکرار شود لازم است خازن C تخلیه شود. این عمل توسط کلید فشاری SW که با خازن بصورت موازی اتصال یافته انجام می‌شود.

 

 

این گجت ملودی در حافظه اش ذخیره دارد. با این گجت در آموختن الکترونیک گام بر می دارید.

 

 

 

چگونه این محصول (کیت موزیکال) را تهیه کنم؟

 

دانشجو کیت | چگونگی تهیه محصول

1- کارت بانکی با رمز دوم فعال شده نیاز دارید، سپس دکمه خرید که در بالا و پایین صفحه قرار دارند را بزنید و مراحل را دنبال کنید و پس از وارد کردن آدرس دقیق، پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهید. پس از پرداخت آنلاین، سفارش شما در سیستم ثبت می‌شود و دانشجو کیت محصول را توسط پست سفارشی برایتان ارسال می‌کند. سفارشات در ساعت 2 بعدازظهر ارسال می‌شوند، بنابرین اگر قبل از 2 بعدازظهر سفارش خود را ثبت کنید، محصول همان روز ارسال می‌شود. سفارشات بین دو تا شش روز پس از ارسال به دست شما می‌رسد.

 

2- اگر کارت بانکی با رمز دوم فعال شده ندارید، می توانید با مراجعه به بانک و یا خودپرداز مبلغ مورد نظر را کارت به کارت کنید یا به حساب بریزید. سپس با ما تماس بگیرید و بسته را برایتان ارسال خواهیم کرد. دریافت شماره حساب

 

3- اگر در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید با شماره 03112232004 تماس بگیرید و سفارش خود را به خانم یزدخواستی اعلام کنید. سفارش در همان لحظه توسط پیک ارسال می‌شود و مبلغ پیک به عهده شما است.

 

بسته بندی های دانشجو کیت طوری طراحی شده اند که به محصول آسیب نرسد. از این رو دانشجو کیت به شما اطمینان می دهد که کیت ارسال شده کاملا سالم به دست شما خواهد رسید.

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 2211313 با خانم هاشمی تماس بگیرید.

 

 

عالی

عالی

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.