چشمک زن چهارتایی

3,000 تومان
SKU:
قیمت3,000 تومان
کیت چشمک زن چهار تایی | دانشجو کیت

کد محصول: DKP - 015

پیشنهاد الکترونیک دانشجو: با چشمک زن چهارتایی حداقل سی دقیقه ی پر از هیجان را تجربه کنید. و پس از آن با هیجان بیشتر به چشمک زدن بپردازید!!

 

چهار عدد ال ای دی سبز یا قرمز دو به دو روشن و خاموش می شوند.  

 

 

لوگو الکترونیک دانشجو آیا میدانستید با تغییرات کوچک در کیت های الکترونیک دانشجو ، می توانید عملکرد کیت را دگرگون سازید؟

 

لوگو الکترونیک دانشجو چگونه سی و شش دقیقه از اوقات فراغتم را به بهترین شیوه سر کنم؟

 

لوگو الکترونیک دانشجو کدام را ترجیح می دهید؟ تماشای تلویزیون یا هیجان راه اندازی یک مدار ال ای دی چشمک زن؟

 

 

 

این گجت برای مبتدی ها مناسب است. منظور این است که به دلیل تعداد قطعات کم و مقاوم در برابر حرارت هویه ، فضای مناسب برای لحیم کاری ، شرح کامل چگونگی ساخت همگی باعث شده تا مناسب تازه کارها باشد.  

 

 کیت چشمک زن چهار تایی یکی از مدار های مقدماتی الکترونیک می باشد. علاوه بر جنبه آموزشی و علمی می توانید آن را به عنوان کاردستی نیز به کار ببرید.

  ولتاژ کار مدار 6 تا 12 ولت مستقیم می باشد. 

 کلیه مدارهای مشابه در این زمینه در قسمت چشمک زن و فلاشر می باشد.  

 

 

محتویات بسته بندی

 1- مجموعه فیبر مسی و قطعات الکترونیکی

در این مجموعه کلیه قطعات کیت به همراه سیم قلع جهت لحیم کاری و فیبر مدار چاپی قرار دارند.

 

 2- جزوه راهنمای استفاده از کیت

این کتابچه که به صورت جزوه ای چاپ و صحافی شده در اختیار شما است. از مراحل اولیه شناسایی قطعات، نحوه ساخت کیت تا مراحل راه اندازی آن توضیحات کاملی شرح داده شده است. همچنین درباره چگونگی لحیم کاری و دستورالعمل صحیح کار کردن با هویه نیز آموزش خواهید دید. 

در بخشی دیگر، مرحله ای برای دوستانی که نیاز به راهنمایی بیشتری در راه اندازی دارند توضیحاتی با عنوان عیب یابی در نظر گرفته شده است. همینطور نمای شماتیک فنی مدار به همراه اطلاعات کامل تخصصی برای علاقمندان نوشته گردیده است. 

 

 3- کارت محصول

در داخل کارتی که تشکیل دهنده ی قسمتی از بسته بندی محصول است ، با فهرست دیگر محصولات الکترونیک دانشجو و راه های تماس با ما آشنا خواهید شد.

 

 4- لوازم جانبی

لوازم مورد نیاز دیگری برای راه اندازی کیت، از جمله: سیم افشان و جاباتری و بلندگو، در بسته بندی قرار داده شده است.

 

 

 شرح تخصصی عملکرد مدار:

چشمک زن چهارتایی یک مولتی ویبراتور استابل می باشد که در دیجیتال کاربرد فراوانی دارد. عملکرد این مدار شباهت بسیاری به الاکلنگ دارد از این رو به آن مدار الاکلنگی نیز می گویند. زیرا هنگامی که یکی از ترانزیستورها در حالت اشباع است و دیگری در حالت قطع می باشد.  جهت تشریح این مدار حالت یکی از ترانزیستورها را که بعد از وصل مدار اشباع است در نظر می گیریم.

 

این حالت برای ترانزیستور دیگر نیز صادق است. فرض کنیم بعد از وصل مدار T1 اشباع و T2 قطع باشد. (هر ترانزیستور که اشباع باشد ال ای دی مربوط به آن روشن است) چون T1 اشباع است خازن متصل به کلکتور آن در حالتی قرار گرفته که از یک طرف به وسیله بیس امیتر T2 و از طرف دیگر از طریق کلکتور امیتر T1 شارژ می شود و به همین دلیل T2 در حالت قطع است.

 

پس از دشارژ شدن، C1 از مسیر R2 شارژ می شود تا هنگامی که ولتاژ آن به مقدار مطلوب جهت تحریک T2 برسد جریان شارژ ادامه دارد، که در این حالت T2 اشباع و خازن C2 از طریق مسیر کلکتور امیتر T2 به منفی مرتبط و ترانزیستور T1 قطع می گردد، و تا زمانی که باتری به مدار متصل است بدون تحریک خارجی مدار نوسان خواهد کرد.  

 

 

 به وسیله این گجت ساده علاوه بر پیش روی در آموزش الکترونیک یک گجت از مدار های پرکاربرد را ساخته اید.

 

 

 

چگونه این محصول (چشمک زن چهارتایی) را تهیه کنم؟

 

دانشجو کیت | چگونگی تهیه محصول

1- کارت بانکی با رمز دوم فعال شده نیاز دارید، سپس دکمه خرید که در بالا و پایین صفحه قرار دارند را بزنید و مراحل را دنبال کنید و پس از وارد کردن آدرس دقیق، پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهید. پس از پرداخت آنلاین، سفارش شما در سیستم ثبت می‌شود و دانشجو کیت محصول را توسط پست سفارشی برایتان ارسال می‌کند. سفارشات در ساعت 2 بعدازظهر ارسال می‌شوند، بنابرین اگر قبل از 2 بعدازظهر سفارش خود را ثبت کنید، محصول همان روز ارسال می‌شود. سفارشات بین دو تا شش روز پس از ارسال به دست شما می‌رسد.

 

2- اگر کارت بانکی با رمز دوم فعال شده ندارید، می توانید با مراجعه به بانک و یا خودپرداز مبلغ مورد نظر را کارت به کارت کنید یا به حساب بریزید. سپس با ما تماس بگیرید و بسته را برایتان ارسال خواهیم کرد. دریافت شماره حساب

 

3- اگر در اصفهان ساکن هستید، می‌توانید با شماره 03112232004 تماس بگیرید و سفارش خود را به خانم یزدخواستی اعلام کنید. سفارش در همان لحظه توسط پیک ارسال می‌شود و مبلغ پیک به عهده شما است.

 

بسته بندی های دانشجو کیت طوری طراحی شده اند که به محصول آسیب نرسد. از این رو دانشجو کیت به شما اطمینان می دهد که کیت ارسال شده کاملا سالم به دست شما خواهد رسید.

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 2211313 با خانم هاشمی تماس بگیرید.

 

 

با سلام این کیت های چقدر

با سلام
این کیت های چقدر صنعتی هستند؟
آیا می توان از آن ها در مدار های صنعتی هم استفاده کرد؟

درود بر شما کیت های دانشجو

درود بر شما
کیت های دانشجو کیت فقط برای مصرف آموزشی طراحی شده اند.
البته این نکته حائز اهمیت است که طرح فیبر ها برای بهینه شدن مراحل ساخت بسیار ذخیم طراحی شده اند که به لطف این طراحی می توانند جریان های بالاتری هم تحمل کنند.
برای مشاوره رایگان با دانشجو کیت تماس بگیرید. 2211313

اشتباه تایپی شده. ذخیم رو به

اشتباه تایپی شده. ذخیم رو به اشتباه تایپ کردین

ممنونیم، منظور از ذخیم، طرح

ممنونیم، منظور از ذخیم، طرح مسی فیبر ها می باشد. که پد ها ذخیم تر از حد استاندارد در نظر گرفته شده اند.

سلام محصولاتتون از نظر كمك

سلام
محصولاتتون از نظر كمك رساني در ساخت عالي بود

ارسال کردن دیدگاه جدید

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.